Dysk twardy WD Purple Surveillance WD43PURZ 4 TB 43PURZ
Wideo 7Zdjęcia 3 |
WD Purple Surveillance WD43PURZ 4 TB 43PURZ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Purple Surveillance WD43PURZ 4 TB 43PURZ
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Purple - 4TB - Dysk twardy - WD43PURZ - SATA-600 - 3.5" | 483 zł |
Western Digital Dysk twardy WD Purple 4TB 3,5 256 MB 5400RPM WD43PURZ DHWD | 469 zł |
WD Purple 4TB, 256 MB cache HD-35-WD-0087 | 471 zł |
WD Purple 4TB SATA 3,5" 256MB 5400RPM WD43PURZ | 466 zł |
Western Digital Dysk twardy WD Purple 4TB 3,5 256 MB 5400RPM WD43PURZ 1114 | 478 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Purple Surveillance WD43PURZ
Ceny na WD Purple Surveillance WD43PURZ |
---|---|---|---|---|
WD Purple Surveillance WD11PURZ 1 TB | od 251 zł | 10 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD23PURZ 2 TB 64 MB | od 280 zł | 34 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD22PURZ 2 TB 256 MB | od 351 zł | 2 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD33PURZ 3 TB | od 403 zł | 20 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD42PURZ 4 TB 42PURZ | od 465 zł | 4 oferty | ||
WD Purple Surveillance WD43PURZ 4 TB 43PURZ | od 445 zł | 31 oferta | ||
WD Purple Surveillance WD63PURZ 6 TB 256 MB | od 799 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →