Жорсткий диск Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4 ТБ кеш 256
Відео 3 |
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4 ТБ кеш 256 |
|
Порівняно доступний, економічний і тихий внутрішній жорсткий диск форм-фактора 3.5" із сімейства SATA3 HDD-накопичувачів Toshiba S300 зразка 2021 року. Ця лінійка включає в себе 5 моделей об'ємом від 1 до 5 ТБ, прошивка і конструкція яких оптимізовані для потокового запису. у відеорекордерах sDVR, мультимедійних центрах та системах відеоспостереження на базі мережевих відеореєстраторів sNVR Серед ключових переваг потрібно відзначити низьке енергоспоживання (не більше 4 Вт в режимі інтенсивного використання) та підтримку одночасного багатопоточного запису з камер високої роздільної здатності (до 64 камер), що забезпечує підвищену Гнучкість і спрощує масштабованість систем відеоспостереження Жорсткий диск Toshiba S300 HDWT840UZSVA зберігає працездатність в широкому діапазоні температур від 0 до 70 ° C, що дає можливість для використання з безшумними пасивними системами охолодження. стандартного відеопотоку. Завдяки низькому рівню шуму (не більше 22 дБ), ця модель підійде для домашніх систем відеоспостереження або мультимедійних сховищ, розташованих у житлових зонах. У цій моделі застосовується технологія "черепичного" магнітного запису (SMR), що дозволяє досягти високої ємності, а самі магнітні пластини обертаються зі швидкістю 5400 об/хв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Купити Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4 ТБ кеш 256
Усі ціни 13 →Toshiba 4TB S300 Surveillance HDD - 35 SATA Internal Hard Drive Supports u | 378 zł |
Toshiba S300 Surveillance - 4TB - Dysk twardy - HDWT840UZSVA - SATA-600 - | 408 zł |
Dysk Toshiba S300 Surveillance 4TB SATA III 3,5" do pracy 24/7 | 361 zł |
HDD Toshiba S300 (SMR) HDWT840UZSVA 4TB 3,5" 5400 256MB HDWT840UZSVA | 377 zł |
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4TB 3,5" | 379 zł |
Модификації Toshiba S300 HDWT840UZSVA
Ціни на Toshiba S300 HDWT840UZSVA |
---|---|---|---|---|
Toshiba S300 HDWV110UZSVA 1 ТБ CMR | від 199 zł | 20 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT720UZSVA 2 ТБ SMR | від 261 zł | 13 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT140UZSVA 4 ТБ CMR | від 542 zł | 5 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT740UZSVA 4 ТБ кеш 128 | від 426 zł | 5 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4 ТБ кеш 256 | від 342 zł | 17 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT360UZSVA 6 ТБ | від 800 zł | 8 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT860UZSVA 6 ТБ SMR | від 598 zł | 11 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 ТБ | від 923 zł | 6 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT31AUZSVA 10 ТБ | від 1 079 zł | 11 пропозицій |