Dysk twardy Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4 TB pamięć podręczna 256
Wideo 3 |
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4 TB pamięć podręczna 256 |
|
Stosunkowo przystępny cenowo, ekonomiczny i cichy wewnętrzny dysk twardy 3,5 cala z rodziny dysków twardych 2021 Toshiba S300 SATA3. Ta linia obejmuje 5 modeli od 1 TB do 5 TB, oprogramowanie układowe i konstrukcję zoptymalizowaną pod kątem cyfrowego przesyłania strumieniowego wideo w rejestratorach wideo sDVR, centrach multimedialnych i wideo systemy nadzoru oparte na sieciowych rejestratorach wideo sNVR.
Kluczowe zalety to niski pobór mocy (mniej niż 4 W przy intensywnym użytkowaniu) oraz obsługa jednoczesnego nagrywania wielostrumieniowego z kamer o wysokiej rozdzielczości (do 64 kamer), co zapewnia większą elastyczność i upraszcza skalowalność systemów dozoru wizyjnego Dysk twardy Toshiba S300 HDWT840UZSVA zachowuje wydajność w szerokim zakresie temperatur od 0 do 70°C, co umożliwia zastosowanie go z cichymi systemami chłodzenia pasywnego Pojemność 4 GB pozwoli na przechwytywanie do 1000 godzin HD wideo lub 4000 godzin standardowy strumień wideo. Ze względu na niski poziom hałasu (nie więcej niż 22 dB) model ten nadaje się do domowych systemów monitoringu wideo lub magazynów multimedialnych zlokalizowanych na terenach mieszkalnych. Ten model wykorzystuje technologię kafelkowego zapisu magnetycznego (SMR), aby osiągnąć wysoką pojemność, a same talerze magnetyczne obracają się z prędkością 5400 obr./min.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Kup Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4 TB pamięć podręczna 256
Wszystkie ceny 10 →Toshiba 4TB S300 Surveillance HDD - 35 SATA Internal Hard Drive Supports u | 378 zł |
Toshiba S300 Surveillance - 4TB - Dysk twardy - HDWT840UZSVA - SATA-600 - | 408 zł |
Dysk Toshiba S300 Surveillance 4TB SATA III 3,5" do pracy 24/7 | 361 zł |
HDD Toshiba S300 (SMR) HDWT840UZSVA 4TB 3,5" 5400 256MB HDWT840UZSVA | 377 zł |
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4TB 3,5" | 379 zł |
Modyfikacje Toshiba S300 HDWT840UZSVA
Ceny na Toshiba S300 HDWT840UZSVA |
---|---|---|---|---|
Toshiba S300 HDWV110UZSVA 1 TB CMR | od 199 zł | 8 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT720UZSVA 2 TB SMR | od 266 zł | 5 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT140UZSVA 4 TB CMR | od 515 zł | 9 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT740UZSVA 4 TB pamięć podręczna 128 | od 428 zł | 3 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4 TB pamięć podręczna 256 | od 342 zł | 12 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT360UZSVA 6 TB | od 800 zł | 8 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT860UZSVA 6 TB SMR | od 598 zł | 10 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 TB | od 923 zł | 6 oferty | ||
Toshiba S300 HDWT31AUZSVA 10 TB | od 1 079 zł | 10 oferty |