Dysk twardy Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 TB 256/7200
Wideo 6 |
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 TB 256/7200 |
|
Wewnętrzny 3,5-calowy dysk twardy z rodziny konsumenckich dysków twardych Seagate BarraCuda Compute 2018 roku, zawierającej modele o pojemności od skromnych 500 GB do imponujących 8 TB. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej cenie, przeznaczony do użytku w konfiguracjach sprzętowych wielofunkcyjnych systemów domowych i systemów do gier. Pojemność tego modelu to 2 TB i jest to jedna z najpopularniejszych pojemności.
Modele jednoterabajtowe już nie wystarczają dla wielu, a gry komputerowe AAA i treści wideo znacznie wzrosły w ostatnich latach. Może być instalowany na stacjach roboczych, które pracują bez dużego obciążenia podsystemu wejścia/wyjścia. Charakteryzuje się wysoką (jak na standardy HDD) prędkością odczytu i zapisu (do 220 MB/s), imponującym rozmiarem pamięci podręcznej (256 MB) i zmniejszoną grubością obudowy.
Dysk twardy Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 zawiera jeden talerz magnetyczny o dużej pojemności i parę zaawansowanych technologicznie głowic odczytu/zapisu SMR. Maksymalna prędkość przesyłania danych interfejsu SATA3 wynosi 600 MB/s. Markowa technologia MTC (Multi-Ttier Cache) optymalizuje strumienie danych i poprawia ogólną wydajność. Demonstruje umiarkowane zużycie energii (5 W w trybie czuwania). Warto również zwrócić uwagę na wysoką prędkość obrotową 7200 obr./min, która minimalizuje opóźnienia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Kup Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 TB 256/7200
Wszystkie ceny 30 →Seagate BarraCuda - 2TB - Dysk twardy - ST2000DM008 - SATA-600 - 3.5" | 291 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 2TB 3,5 256MB ST2000DM008 DHSGTWCT20DM008 | 284 zł |
Seagate BarraCuda 2TB HD-35-SEA-509 | 289 zł |
Dysk SEAGATE BarraCuda 2TB HDD ST2000DM008 | 254 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 2TB 3,5 256MB ST2000DM008 42442 | 289 zł |
Modyfikacje Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008
Ceny na Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 TB 64/7200 | od 212 zł | 7 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 TB 256/7200 | od 241 zł | 9 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 TB 256/7200 | od 254 zł | 31 oferta | ||
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 TB 256/5400 | od 422 zł | 20 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 TB 256/5400 | od 410 zł | 30 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 TB 256/5400 | od 687 zł | 28 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 TB 256/5400 | od 614 zł | 28 oferty |