Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 ТБ 64/7200
Відео 6 |
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 ТБ 64/7200 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 ТБ 64/7200
Усі ціни 6 →Dysk SEAGATE BarraCuda HDD 1TB | 240 zł |
Dysk SEAGATE BarraCuda HDD 1TB | 240 zł |
Dysk Seagate BarraCuda 1TB 3.5" SATA III (ST1000DM010) | 241 zł |
Dysk twardy HDD SEAGATA BarraCuda ST1000DM010, 3.5', 1 TB, SATA III | 303 zł |
Seagate Barracuda 1TB | 249 zł |
Seagate BarraCuda 1TB, 3.5'', 64MB cache, 7200 rpm, ST1000DM010 | 212 zł |
В новому образі
Оновлений модельний ряд споживчих внутрішніх 3,5-дюймових жорстких дисків Seagate складається з чотирьох серій: BarraCuda, FireCuda, IronWolf і SkyHawk. Перші дві серії призначені для настільних ПК, а друга і третя серії оптимізовані для мережевих сховищ і систем відеоспостереження. Для бюджетного ігрового ПК найкраще підходить терабайтник молодшої серії BarraCuda.
Швидкісні показники
Обертається Seagate BarraCuda на швидкості 7200 об/хв, що забезпечує середню швидкість лінійного читання і запису 180 МБ/с. Дрібні файли, розкидані по всій поверхні диска, обробляються вже значно повільніше. Даний недолік вирішене тільки в серії FireCuda (раніше називалася Momentus XT), оснащеної швидким SSD-кешем об'ємом 8 ГБ.
Коли об'єм важливіше швидкості
Втім, для ігор куди важливіше ємність жорсткого диска, ніж його швидкість. Сучасні ігри, часом, важать по 50-70 ГБ кожна (наприклад, GTA V і Battlefield 4 з усіма доповненнями). А за ціну Seagate BarraCuda на 1 ТБ ви зараз не купите навіть 120-гіговий SSD, так що рішення, по суті, безальтернативне.
Модификації Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010
Ціни на Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 ТБ 64/7200 | від 212 zł | 7 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 ТБ 256/7200 | від 241 zł | 13 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 ТБ 256/7200 | від 254 zł | 33 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400 | від 422 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 ТБ 256/5400 | від 410 zł | 34 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 ТБ 256/5400 | від 686 zł | 23 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400 | від 614 zł | 31 пропозиція |