Жорсткий диск Toshiba DT01ACAxxx DT01ACA100 1 ТБ
Toshiba DT01ACA100 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Купити Toshiba DT01ACAxxx DT01ACA100 1 ТБ
Toshiba DT01ACA100 dysk twardy 1 TB 89 cm 35 cala 7200 rpm 32 MB pamięci p | 202 zł |
Toshiba DT01 1 TB wewnętrzny dysk twardy 89 cm 35 SATA III DT01ACA100 luze | 202 zł |
DT01ACA100 Toshiba 1 tb 7200 obr/min 35 cala Sata 6 gbps 32 mb pamieci pod | 210 zł |
Вигідне співвідношення ціни та обсягу
Незважаючи на поступове зниження вартості швидких твердотільних накопичувачів, класичні жорсткі диски, повільні, але місткі, продовжують користуватися популярністю. Так, жорсткий диск Toshiba DT01ACA100 об'ємом 1 ТБ коштує стільки ж, скільки на SSD лише 120 ГБ.
Висока швидкість обертання
Завдяки високій швидкості читання і запису (150 МБ/с) HDD Toshiba відмінно підійде на роль основного диска, на який буде встановлюватися операційна система. Також його можна використовувати в якості доповнюючого SSD другого накопичувача для зберігання фото-, аудіо - і відеофайлів.
Сумісність і довговічність
Сумісний Toshiba DT01ACA100 з інтерфейсами SATA всіх трьох поколінь, тому встановити його можна як новий, так і старий ПК. А ключовою перевагою жорстких дисків перед твердотільними накопичувачами залишається можливість практично нескінченної перезапису, тоді як комірки пам'яті SSD досить-таки швидко зношуються.
Модификації Toshiba DT01ACAxxx DT01ACA100
Ціни на Toshiba DT01ACAxxx DT01ACA100 |
---|---|---|---|---|
Toshiba DT01ACAxxx DT01ACA050 500 ГБ | від 155 zł | 3 пропозиції | ||
Toshiba DT01ACAxxx DT01ACA100 1 ТБ | від 202 zł | 3 пропозиції | ||
Toshiba DT01ACAxxx DT01ACA200 2 ТБ | від 272 zł | 2 пропозиції | ||
Toshiba DT01ACAxxx DT01ACA300 3 ТБ | від 263 zł | 2 пропозиції |