Жорсткий диск Toshiba N300 HDWQ140EZSTA 4 ТБ
Відео 10Фото 8 | Товар застарів 567 zł Продуктивний внутрішній жорсткий диск 3.5" ємністю 4 Тб (4000 Гб) з сімейства HDD-накопичувачів Toshiba N300, які призначені для використання в мережевих сховищах рівня невеликого підприємства. Ця лінійка включає в себе сім моделей різного об'єму (від 4 Гб до 14 Тб). Конструкція і прошивка цього жорсткого диска оптимізована для експлуатації в NAS-масивах з кількістю відсіків до 8 шт. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, який також може використовуватися в домашніх і офісних мережевих сховищах, обмін даними з якими організований з допомогою високошвидкісних мережевих кабельних або бездротових з'єднань. Жорсткий диск Toshiba N300 HDWQ140EZSTA також підійде на роль надійного накопичувача в дисковому масиві робочої станції. Він здатний вміщати файли великих...робочих проєктів та фото-, відео-, аудіоконтенту. У цьому накопичувачі реалізований CMR-метод запису, а його магнітні пластини обертаються зі швидкістю 7200 об/хв, забезпечуючи швидкість читання до 204 Мбайт/с. Фірмова технологія Dynamic Cache Technology (інтелектуальний алгоритм кешування) оптимізує виділення кеша в процесі читання/запису для максимальної швидкодії. |
Toshiba N300 HDWQ140EZSTA 4 ТБ |
|
Продуктивний внутрішній жорсткий диск 3.5" ємністю 4 Тб (4000 Гб) з сімейства HDD-накопичувачів Toshiba N300, які призначені для використання в мережевих сховищах рівня невеликого підприємства. Ця лінійка включає в себе сім моделей різного об'єму (від 4 Гб до 14 Тб). Конструкція і прошивка цього жорсткого диска оптимізована для експлуатації в NAS-масивах з кількістю відсіків до 8 шт.
Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, який також може використовуватися в домашніх і офісних мережевих сховищах, обмін даними з якими організований з допомогою високошвидкісних мережевих кабельних або бездротових з'єднань. Жорсткий диск Toshiba N300 HDWQ140EZSTA також підійде на роль надійного накопичувача в дисковому масиві робочої станції. Він здатний вміщати файли великих робочих проєктів та фото-, відео-, аудіоконтенту. У цьому накопичувачі реалізований CMR-метод запису, а його магнітні пластини обертаються зі швидкістю 7200 об/хв, забезпечуючи швидкість читання до 204 Мбайт/с. Фірмова технологія Dynamic Cache Technology (інтелектуальний алгоритм кешування) оптимізує виділення кеша в процесі читання/запису для максимальної швидкодії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Модификації Toshiba N300 HDWQ140EZSTA
Ціни на Toshiba N300 HDWQ140EZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba N300 HDWG440UZSVA 4 ТБ HDWG440UZSVA | від 456 zł | 15 пропозицій | ||
Toshiba N300 HDWG460UZSVA 6 ТБ | від 678 zł | 15 пропозицій | ||
Toshiba N300 HDWG480UZSVA 8 ТБ 256/7200 | від 859 zł | 12 пропозицій | ||
Toshiba N300 HDWG11AUZSVA 10 ТБ | від 1 050 zł | 13 пропозицій | ||
Toshiba N300 HDWG21CUZSVA 12 ТБ CUZSVA | від 1 079 zł | 13 пропозицій | ||
Toshiba N300 HDWG21EEZSTA 14 ТБ | від 1 219 zł | 6 пропозицій | ||
Toshiba N300 HDWG31GUZSVA 16 ТБ | від 1 393 zł | 4 пропозиції |