Dysk twardy Toshiba N300 HDWQ140EZSTA 4 TB
Wideo 10Zdjęcia 8 | Produkt jest niedostępny 567 zł Potężny wewnętrzny dysk twardy 3,5 ″ 4 TB (4000 GB) z rodziny dysków twardych Toshiba N300 przeznaczony do użytku w małych firmach NAS. Ta linia obejmuje siedem modeli o różnych rozmiarach (od 4 GB do 14 TB). Konstrukcja i oprogramowanie układowe tego dysku twardego są zoptymalizowane do użytku w macierzach NAS z maksymalnie 8 kieszeniami. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej, który może być również używany w domowych i biurowych magazynach sieciowych, których wymiana danych odbywa się za pomocą szybkiego kabla sieciowego lub połączeń bezprzewodowych. Dysk twardy Toshiba N300 HDWQ140EZSTA nadaje się również do roli niezawodnego przechowywania w macierzy dyskowej stacji roboczej. Jest w stanie pomieścić pliki dużych projektów roboczych oraz treści fotograficzne, wide...o i audio. Ten napęd realizuje metodę nagrywania CMR, a jego talerze magnetyczne obracają się z prędkością 7200 obr./min, zapewniając prędkość odczytu do 204 MB / s. Firmowa technologia Dynamic Cache Technology (inteligentny algorytm buforowania) optymalizuje alokację pamięci podręcznej podczas odczytu / zapisu w celu uzyskania maksymalnej wydajności. |
Toshiba N300 HDWQ140EZSTA 4 TB |
|
Potężny wewnętrzny dysk twardy 3,5 ″ 4 TB (4000 GB) z rodziny dysków twardych Toshiba N300 przeznaczony do użytku w małych firmach NAS. Ta linia obejmuje siedem modeli o różnych rozmiarach (od 4 GB do 14 TB). Konstrukcja i oprogramowanie układowe tego dysku twardego są zoptymalizowane do użytku w macierzach NAS z maksymalnie 8 kieszeniami. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej, który może być również używany w domowych i biurowych magazynach sieciowych, których wymiana danych odbywa się za pomocą szybkiego kabla sieciowego lub połączeń bezprzewodowych.
Dysk twardy Toshiba N300 HDWQ140EZSTA nadaje się również do roli niezawodnego przechowywania w macierzy dyskowej stacji roboczej. Jest w stanie pomieścić pliki dużych projektów roboczych oraz treści fotograficzne, wideo i audio. Ten napęd realizuje metodę nagrywania CMR, a jego talerze magnetyczne obracają się z prędkością 7200 obr./min, zapewniając prędkość odczytu do 204 MB / s. Firmowa technologia Dynamic Cache Technology (inteligentny algorytm buforowania) optymalizuje alokację pamięci podręcznej podczas odczytu / zapisu w celu uzyskania maksymalnej wydajności.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Modyfikacje Toshiba N300 HDWQ140EZSTA
Ceny na Toshiba N300 HDWQ140EZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba N300 HDWG440UZSVA 4 TB HDWG440UZSVA | od 456 zł | 15 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG460UZSVA 6 TB | od 678 zł | 15 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG480UZSVA 8 TB 256/7200 | od 859 zł | 15 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG11AUZSVA 10 TB | od 1 050 zł | 16 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG21CUZSVA 12 TB CUZSVA | od 1 079 zł | 14 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG21EEZSTA 14 TB | od 1 219 zł | 6 oferty | ||
Toshiba N300 HDWG31GUZSVA 16 TB | od 1 341 zł | 6 oferty |