Жорсткий диск Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 ТБ 256/5900 CMR
Відео 14Фото 2 |
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 ТБ 256/5900 CMR |
|
* - Макс. постійна швидкість передачі даних по зовнішньому діаметру
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 ТБ 256/5900 CMR
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk SEAGATE SkyHawk HDD 6TB | 720 zł |
Dysk twardy SEAGATE Skyhawk 6 TB 3.5" ST6000VX001 | 762 zł |
Dysk SEAGATE SkyHawk HDD 6TB ST6000VX001 | 720 zł |
Seagate SkyHawk ST6000VX001 dysk twardy 3.5" 6000 GB ST6000VX001 | 755 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate SkyHawk ST6000VX001
Ціни на Seagate SkyHawk ST6000VX001 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk ST1000VX005 1 ТБ CMR | від 227 zł | 12 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk ST2000VX008 2 ТБ CMR | від 299 zł | 17 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk ST2000VX015 2 ТБ SMR | від 287 zł | 11 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 ТБ 64/5900 | від 480 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX013 4 ТБ 256/5900 SMR | від 401 zł | 12 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 ТБ 256/5400 CMR | від 599 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 ТБ 256/5900 CMR | від 695 zł | 12 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk ST8000VX004 8 ТБ 256/7200 CMR | від 889 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →