Dysk twardy Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 TB 256/5900 CMR
Wideo 14Zdjęcia 2 |
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 TB 256/5900 CMR |
|
* - Maks. stała szybkość transmisji na średnicy zewnętrznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 TB 256/5900 CMR
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate skyhawk surveillance 24x7 hdd st6000vx001 1 tb - 6TB - Dysk twardy | 789 zł |
Dysk SEAGATE SkyHawk HDD 6TB | 720 zł |
Dysk twardy SEAGATE Skyhawk 6 TB 3.5" ST6000VX001 | 762 zł |
Dysk SEAGATE SkyHawk HDD 6TB ST6000VX001 | 720 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate SkyHawk ST6000VX001
Ceny na Seagate SkyHawk ST6000VX001 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk ST1000VX005 1 TB CMR | od 227 zł | 13 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST2000VX008 2 TB CMR | od 299 zł | 18 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST2000VX015 2 TB SMR | od 287 zł | 11 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 TB 64/5900 | od 480 zł | 1 oferta | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX013 4 TB 256/5900 SMR | od 401 zł | 12 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 TB 256/5400 CMR | od 596 zł | 21 oferta | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 TB 256/5900 CMR | od 695 zł | 13 oferty | ||
Seagate SkyHawk ST8000VX004 8 TB 256/7200 CMR | od 889 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →