Dysk twardy Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 TB NT001
Wideo 13 |
Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 TB NT001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 TB NT001
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate IronWolf Pro 4 TB Wewnętrzny dysk twardy NAS HDD CMR 35 SATA 6 GB/ | 649 zł |
Seagate IronWolf Pro - 4TB - Dysk twardy - ST4000NT001 - SATA-600 - 3.5" | 692 zł |
Seagate Dysk IronWolfPro 4TB 3.5'' 256MB ST4000NT001 DHSGTWCT40NT001 | 639 zł |
Seagate IronWolfPro 4TB HD-35-SEA-0089 | 657 zł |
Dysk SEAGATE IronWolf Pro 4TB HDD | 629 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate IronWolf Pro ST4000NT001
Ceny na Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf Pro ST2000NE001 2 TB NE001 | od 523 zł | 1 oferta | ||
Seagate IronWolf Pro ST2000NT001 2 TB NT001 | od 501 zł | 14 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NE001 4 TB E001 | od 390 zł | 4 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NE0025 4 TB NE0025 | od 539 zł | 2 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST4000NT001 4 TB NT001 | od 612 zł | 24 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 6 TB NT001 | od 947 zł | 21 oferta | ||
Seagate IronWolf Pro ST8000NT001 8 TB NT001 | od 1 017 zł | 23 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE000 10 TB NE000 | od 1 585 zł | 2 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NE0008 10 TB NE0008 | od 1 175 zł | 1 oferta | ||
Seagate IronWolf Pro ST10000NT001 10 TB NT001 | od 1 221 zł | 21 oferta | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NE0007 12 TB NE0007 | od 1 430 zł | 2 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NE0008 12 TB NE0008 | od 1 480 zł | 8 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 12 TB NT001 | od 1 411 zł | 17 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NT001 14 TB | od 1 601 zł | 15 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST14000NE0008 14 TB NE0008 | od 1 555 zł | 8 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NE000 16 TB NE000 | od 1 752 zł | 12 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST16000NT001 16 TB NT001 | od 1 527 zł | 13 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NE000 18 TB NE000 | od 1 844 zł | 2 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST18000NT001 18 TB NT001 | od 1 677 zł | 21 oferta | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NE000 20 TB NE000 | od 2 275 zł | 4 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 20 TB NT001 | od 2 038 zł | 18 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST22000NT001 22 TB | od 2 219 zł | 18 oferty | ||
Seagate IronWolf Pro ST24000NT002 24 TB | od 2 668 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →