Dysk twardy Seagate Exos 7E8 ST8000NM0055 8 TB SATA
Wideo 3 |
Seagate Exos 7E8 ST8000NM0055 8 TB SATA 1 TB 512n SAS 1 TB 2 TB 512n SATA 512e/4KN, SAS 2 TB 2 TB 512e/4KN, SATA 512n SAS 2 TB 512n SATA 3 TB 512n SAS 3 TB 4 TB 512n SATA 512e/4KN, SAS 4 TB 512e/4KN, SATA 4 TB 4 TB 512n SAS 512n SATA 6 TB 512e/4KN, SAS 6 TB 512e/4KN, SATA 6 TB 6 TB 512n SAS 512n SATA 8 TB 8 TB 4Kn, SATA 512e/4KN, SAS 8 TB 512e/4KN, SATA 8 TB SATA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate Exos 7E8 ST8000NM0055
Ceny na Seagate Exos 7E8 ST8000NM0055 |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E8 ST1000NM001A 1 TB 512n SAS | od 624 zł | 1 oferta | ||
Seagate Exos 7E8 ST2000NM004A 2 TB 512e/4KN, SAS | od 750 zł | 5 oferty | ||
Seagate Exos 7E8 ST2000NM003A 2 TB 512n SAS | od 1 024 zł | 2 oferty | ||
Seagate Exos 7E8 ST2000NM000A 2 TB 512n SATA | od 610 zł | 4 oferty | ||
Seagate Exos 7E8 ST4000NM005A 4 TB 512e/4KN, SAS | od 914 zł | 5 oferty | ||
Seagate Exos 7E8 ST4000NM000A 4 TB 512n SATA | od 701 zł | 7 oferty | ||
Seagate Exos 7E8 ST6000NM002A 6 TB 512n SATA | od 1 200 zł | 1 oferta | ||
Seagate Exos 7E8 ST8000NM001A 8 TB 512e/4KN, SAS | od 1 432 zł | 1 oferta | ||
Seagate Exos 7E8 ST8000NM000A 8 TB 512e/4KN, SATA | od 840 zł | 7 oferty |