Dysk twardy Seagate Mobile HDD 2.5" ST1000LM035 1 TB
Wideo 3 |
Seagate Mobile HDD 2.5" ST1000LM035 1 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Mobile HDD 2.5" ST1000LM035 1 TB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Dysk HDD Seagate ST1000LM035 (1TB; 2.5"; SATA III; 128 MB; 5400 ob | 202 zł |
Dysk twardy SEAGATE Laptop 1 TB 2.5" ST1000LM035 | 275 zł |
Dysk Seagate 1TB 2.5" SATA III (ST1000LM035) | 187 zł |
Seagate Mobile HDD ST1000LM035 dysk twardy 1000 GB ST1000LM035 | 213 zł |
Dysk HDD Seagate ST1000LM035 (1TB; 2.5"; SATA III; 128 MB; 5400 obr/min) | 224 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Polecamy