Dysk twardy Seagate IronWolf ST8000VN004 8 TB N004
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Seagate IronWolf ST8000VN004 8 TB N004 |
|
Nadaje się do pracy całodobowej. Technologie AgileArray i IronWolf Health Management. Czujniki RV.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate IronWolf ST8000VN004 8 TB N004
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate IronWolf - 8TB - Dysk twardy - ST8000VN004 - SATA-600 - 3.5" | 1 017 zł |
Seagate Dysk IronWolf 8TB 3,5 256MB ST8000VN004 DHSGTWCT80VN004 | 888 zł |
Seagate IronWolf 8TB HD-35-SEA-0011 | 929 zł |
Dysk SEAGATE IronWolf NAS HDD 8TB | 889 zł |
Seagate Dysk IronWolf 8TB 3,5 256MB ST8000VN004 50266 | 905 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate IronWolf ST8000VN004
Ceny na Seagate IronWolf ST8000VN004 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf ST1000VN002 1 TB pamięć podręczna 64 MB | od 330 zł | 3 oferty | ||
Seagate IronWolf ST1000VN008 1 TB pamięć podręczna 256 MB | od 293 zł | 10 oferty | ||
Seagate IronWolf ST2000VN003 2 TB 256/5400 | od 393 zł | 34 oferty | ||
Seagate IronWolf ST3000VN006 3 TB 256/5900 | od 443 zł | 25 oferty | ||
Seagate IronWolf ST4000VN008 4 TB 64/5900 | od 490 zł | 3 oferty | ||
Seagate IronWolf ST4000VN006 4 TB 256/5400 | od 381 zł | 28 oferty | ||
Seagate IronWolf ST6000VN001 6 TB N001 | od 685 zł | 19 oferty | ||
Seagate IronWolf ST6000VN006 6 TB N006 | od 763 zł | 20 oferty | ||
Seagate IronWolf ST8000VN0022 8 TB N0022 | od 855 zł | 4 oferty | ||
Seagate IronWolf ST8000VN004 8 TB N004 | od 840 zł | 36 oferty | ||
Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 TB | od 1 119 zł | 18 oferty | ||
Seagate IronWolf ST12000VN0008 12 TB | od 1 148 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →