Жорсткий диск Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA
Відео 11 |
Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA |
|
Заповнений гелієм корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate Enterprise ST12000NM000J 35" dysk twardy 12000 GB serii ATA III | 1 334 zł |
Seagate Exos X18 - 12TB - Dysk twardy - ST12000NM000J - SATA-600 - 3.5" | 1 299 zł |
Seagate Dysk Exos X18 12TB 4Kn SATA 3,5 ST12000NM000J DZSGTE3T012M00J | 1 415 zł |
Seagate Exos X18 12TB 4Kn SATA 3,5 ST12000NM000J HD-35-SEA-0083 | 1 398 zł |
Seagate Dysk Exos X18 12TB 4Kn SATA 3,5 ST12000NM000J DZSGTE3T012M00J | 1 442 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos X18 ST12000NM000J
Ціни на Seagate Exos X18 ST12000NM000J |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X18 ST10000NM013G 10 ТБ SAS | від 1 413 zł | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST10000NM018G 10 ТБ SATA | від 1 224 zł | 15 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM004J 12 ТБ SAS | від 1 626 zł | 4 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST12000NM000J 12 ТБ SATA | від 1 164 zł | 17 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM004J 14 ТБ SAS | від 1 611 zł | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X18 ST14000NM000J 14 ТБ SATA | від 1 841 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM004J 16 ТБ SAS | від 1 499 zł | 10 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST16000NM000J 16 ТБ SATA | від 1 279 zł | 11 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM004J 18 ТБ SAS | від 1 756 zł | 11 пропозицій | ||
Seagate Exos X18 ST18000NM000J 18 ТБ SATA | від 1 486 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →