Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 ТБ 0F30146 (0F30146)
Відео 1Фото 3 |
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 ТБ 0F30146 |
|
Серія жорстких дисків HC500 з гелієвим наповненням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 ТБ 0F30146
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital 12TB Ultrastar® DC HC520 - 0F30146, Hard Drive 0F30146 | 1 433 zł |
Dysk twardy Western Digital Ultrastar DC HC520 (He12) 3.5'' HDD 12TB 7200R | 1 390 zł |
Western Digital HDD Ultrastar 12TB SATA 0F30146 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 1 451 zł |
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HC520 (He12) HUH721212ALE6 | 1 825 zł |
Western Digital Huh721212ale604 12tb Hard Disk Hdd Czarny 3.5´´ 0F30146 | 1 495 zł |
Western Digital Ultrastar Dc Hc520 Huh721212ale604 3.5´´ 12tb Hard Disk Dr | 1 639 zł |
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604
Ціни на WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL5204 12 ТБ 0F29532 | від 1 466 zł | 2 пропозиції | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL4204 12 ТБ 0F29562 | від 1 614 zł | 1 пропозиція | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 12 ТБ 0F30144 | від 1 298 zł | 15 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 ТБ 0F30146 | від 1 390 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →