Dysk twardy WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 TB 0F30146 (0F30146)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 TB 0F30146 |
|
Seria dysków twardych wypełnionych helem HC500.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 TB 0F30146
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital 12TB Ultrastar® DC HC520 - 0F30146, Hard Drive 0F30146 | 1 433 zł |
Dysk twardy Western Digital Ultrastar DC HC520 (He12) 3.5'' HDD 12TB 7200R | 1 390 zł |
Western Digital HDD Ultrastar 12TB SATA 0F30146 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 1 451 zł |
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HC520 (He12) HUH721212ALE6 | 1 825 zł |
Western Digital Huh721212ale604 12tb Hard Disk Hdd Czarny 3.5´´ 0F30146 | 1 495 zł |
Western Digital Ultrastar Dc Hc520 Huh721212ale604 3.5´´ 12tb Hard Disk Dr | 1 639 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604
Ceny na WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL5204 12 TB 0F29532 | od 1 466 zł | 2 oferty | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL4204 12 TB 0F29562 | od 1 614 zł | 1 oferta | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 12 TB 0F30144 | od 1 374 zł | 8 oferty | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 TB 0F30146 | od 1 390 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →