Жорсткий диск WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 ТБ
Відео 14Фото 15 |
WD WDBYVG0010BBK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 ТБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk Twardy Western Digital My Passport 1TB WDBYVG0010BBK-WESN 2.5" USB 3. | 266 zł |
WD My Passport - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czarny | 293 zł |
WD My Passport 1TB czarny HD-EX-WD-0026 | 269 zł |
Dysk WD My Passport 1TB HDD Czarny | 269 zł |
Dysk WD My Passport 1TB HDD Czarny | 269 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Passport Portable WDBYVG0010BBK
Ціни на WD Passport Portable WDBYVG0010BBK |
---|---|---|---|---|
WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 ТБ | від 258 zł | 19 пропозицій | ||
WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 ТБ | від 329 zł | 50 пропозицій | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 ТБ | від 479 zł | 45 пропозицій | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK 5 ТБ | від 569 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →