Жорсткий диск A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK 1 ТБ
Відео 5Фото 6 |
A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK 1 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK 1 ТБ
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adata Dysk twardy Durable HD680 1TB USB3.1 Blue DHADAZBT10HD68L | 271 zł |
ADATA HD680 1TB (Czarny) HD-EX-ADA-0014 | 262 zł |
Dysk ADATA Durable HD680 1TB HDD Czarny | 262 zł |
Adata Durable HD680 1TB 2,5'' AHD680-1TU31-CBK AHD680-1TU31-CBK | 275 zł |
Adata Dysk twardy Durable HD680 1TB USB3.1 Black 45367 | 273 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK
Ціни на A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD680 AHD680-1TU31-CBK 1 ТБ | від 249 zł | 33 пропозиції | ||
A-Data HD680 AHD680-2TU31-CBK 2 ТБ | від 346 zł | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →