Жорсткий диск A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK 1 ТБ
Відео 10Фото 6 |
A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK 1 ТБ |
|
Ударостійкий і водотривких портативний зовнішній жорсткий диск об'ємом 1000 Гб з сімейства HDD-накопичувачів A-Data 2.5" DashDrive Durable, яке включає в себе чотири моделі з ємністю від 1 до 5 Тб. Відрізняється спеціальною конструкцією пластикового корпусу, забезпеченого еластичним силіконовим бампером, пом'якшує удар при падінні на тверду поверхню. Також варто відзначити елегантний зовнішній дизайн, порівняно компактні габаритні розміри і помірне енергоспоживання.
Підключається за допомогою універсального швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2 Gen1, пропускної здатності якого цілком достатньо для швидкої передачі значних обсягів інформації. Також варто відзначити повну зворотну сумісність з попереднім стандартом інтерфейсу USB 2.0 (у разі підключення до портів USB 2.0 малої електричної потужності можна використовувати комплектний кабель з Y-образним перехідником).
Жорсткий диск A-Data DashDrive Durable HD330 2.5" AHD330-1TU31-CBK позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для резервного копіювання, зберігання і перенесення даних. Його об'єму вистачить для файлів будь-яких робочих проєктів, помірної кількості медіаконтенту і резервних копій. Невелика вага робить цей накопичувач ідеальним супутником для тих, хто хоче мати важливі файли під рукою у відрядженні, поїздку або подорож.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK 1 ТБ
Усі ціни 39 →Adata Durable Lite HD330 1TB 2.5'' USB3.1 Czarny DHADAZBT10HD33B | 265 zł |
ADATA Durable Lite HD330 1TB (Czarny) HD-EX-ADA-0036 | 272 zł |
Dysk ADATA Durable Lite HD330 1TB HDD Czarny | 259 zł |
Adata Durable Lite HD330 1TB 2.5'' USB3.1 Czarny 44068 | 268 zł |
Dysk ADATA Durable Lite HD330 1TB HDD Czarny | 269 zł |
Модификації A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK
Ціни на A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK 1 ТБ | від 248 zł | 43 пропозиції | ||
A-Data HD330 AHD330-2TU31-CBK 2 ТБ | від 343 zł | 39 пропозицій | ||
A-Data HD330 AHD330-4TU31-CBK 4 ТБ | від 558 zł | 4 пропозиції | ||
A-Data HD330 AHD330-5TU31-CBK 5 ТБ | від 670 zł | 4 пропозиції |