Dysk twardy A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK 1 TB
Wideo 10Zdjęcia 6 |
A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK 1 TB |
|
Odporny na wstrząsy i wodoodporny przenośny dysk zewnętrzny o pojemności 1000 GB z rodziny dysków twardych A-Data 2.5 ″ DashDrive Durable, która obejmuje cztery modele o pojemności od 1 TB do 5 TB. Posiada specjalną konstrukcję plastikowego etui, wyposażonego w elastyczny silikonowy ochraniacz, który łagodzi uderzenia przy upadku na twardą powierzchnię. Warto również zwrócić uwagę na elegancki wygląd zewnętrzny, stosunkowo kompaktowe wymiary i umiarkowane zużycie energii.
Łączy się za pomocą uniwersalnego szybkiego interfejsu USB 3.2 Gen1, którego przepustowość wystarcza do szybkiego przesyłania znacznych ilości informacji. Warto również zwrócić uwagę na pełną wsteczną kompatybilność z poprzednim standardem interfejsu USB 2.0 (w przypadku podłączenia do portów USB 2.0 o małej mocy można skorzystać z dołączonego kabla z rozgałęźnikiem w kształcie litery Y).
Dysk twardy A-Data DashDrive Durable HD330 2,5 ″ AHD330-1TU31-CBK jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych, przechowywania i migracji danych użytkownika. Jego objętość wystarcza na pliki dowolnych projektów roboczych, umiarkowaną ilość treści multimedialnych i kopie zapasowe. Jego niewielka waga sprawia, że ten dysk jest idealnym towarzyszem dla tych, którzy chcą mieć ważne pliki pod ręką podczas podróży, wycieczki lub wyjazdu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK 1 TB
Wszystkie ceny 41 →Adata Durable Lite HD330 1TB 2.5'' USB3.1 Czarny DHADAZBT10HD33B | 265 zł |
ADATA Durable Lite HD330 1TB (Czarny) HD-EX-ADA-0036 | 272 zł |
Dysk ADATA Durable Lite HD330 1TB HDD Czarny | 269 zł |
Adata Durable Lite HD330 1TB 2.5'' USB3.1 Czarny 44068 | 268 zł |
Dysk ADATA Durable Lite HD330 1TB HDD Czarny | 269 zł |
Modyfikacje A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK
Ceny na A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD330 AHD330-1TU31-CBK 1 TB | od 249 zł | 45 oferty | ||
A-Data HD330 AHD330-2TU31-CBK 2 TB | od 337 zł | 37 oferty | ||
A-Data HD330 AHD330-4TU31-CBK 4 TB | od 620 zł | 3 oferty | ||
A-Data HD330 AHD330-5TU31-CBK 5 TB | od 670 zł | 7 oferty |