Dysk twardy A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 TB
Wideo 11Zdjęcia 7 |
A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 TB
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata DashDrive Durable HD720 1TB 2.5'' USB3.0 Czarny DHADAZBT10H720B | 265 zł |
ADATA HD720 1TB (Niebieski) HD-EX-ADA-089 | 269 zł |
Dysk ADATA HD720 1TB HDD Czarny | 265 zł |
Adata DashDrive Durable HD720 1TB 2.5'' USB3.0 Czarny 37339 | 267 zł |
Dysk ADATA HD720 1TB HDD Czarny | 265 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości dysku twardego A-Data AHD720-1TU3-CBK:
- Klasa ochrony przed pyłem i wilgocią IP68
Modyfikacje A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK
Ceny na A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD720 AHD720-1TU3-CBK 1 TB | od 259 zł | 32 oferty | ||
A-Data HD720 AHD720-2TU3-CBK 2 TB | od 344 zł | 42 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →