Dysk twardy A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 TB
Wideo 12Zdjęcia 14 |
A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 TB |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 TB
Wszystkie ceny 66 →A-Data ADATA HD710P - Zewn?trzny dysk - 2TB - Niebieski | 435 zł |
Adata DashDrive Durable HD710 2TB 2.5'' USB3.1 Czarny DHADAZBT20HD71B | 354 zł |
ADATA HD710 Pro 2TB (Żółty) HD-EX-ADA-108 | 359 zł |
Dysk ADATA HD710 Pro 2TB HDD Czarny | 340 zł |
Adata DashDrive Durable HD 710 2TB 2,5'' AHD710P-2TU31-CBK AHD710P-2TU31-C | 357 zł |
Działalność tajwańskiej firmy A-DATA jest ściśle związana z wydawaniem pamięci komputerowych. Ciekawą cechą wielu zewnętrznych dysków HDD jest konstrukcja odporna na wstrząsy i wilgoć. Potwierdzeniem tego w praktyce jest model HD710Pro AHD710P-1TU31-CBK.
Konfiguracja z dwoma terabajtami
Winchester prezentowany jest na półkach sklepowych w wersjach od 1 TB do 5 TB. W tym przypadku mówimy o konfiguracji przechowywania dwóch terabajtów danych zewnętrznych. Jego połączenie z komputerem realizowane jest przez interfejs USB 3.2 gen1, podczas którego model wykazuje średnią prędkość zapisu i odczytu na poziomie około 75 MB/s. Przy pracy z dużymi plikami rośnie do około 96 MB/s.
Niezniszczalne właściwości
Zewnętrzna obudowa HDD wykonana jest w agresywnym designie i ma trójwarstwową strukturę. Składa się z wytrzymałego silikonu, amortyzatora amortyzującego oraz plastikowej obudowy. O odporności obudowy na negatywne czynniki środowiskowe świadczy certyfikat ochrony przed kurzem i wilgocią IP68, a także amerykańska norma wojskowa MIL-STD-810G. Model wytrzymuje zanurzenie na głębokość dwóch metrów przez godzinę i jest odporny na wibracje.
Ochrona danych
Na jednej ze ścianek obudowy dysku twardego znajduje się rowek do przechowywania kompletnego kabla USB. Port do jego podłączenia znajduje się "pod osłoną" gumowej wtyczki odpornej na wilgoć. Dysk zapewnia niezawodne przechowywanie danych niezależnie od warunków siedliskowych. Będzie pasował do nieostrożnych użytkowników, wytrawnych podróżników i tych, którzy na służbie lub hobby wykorzystują taką technikę „w ogonie i grzywie”.
Modyfikacje A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK
Ceny na A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD710 Pro AHD710P-1TU31-CBK 1 TB | od 256 zł | 72 oferty | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-2TU31-CBK 2 TB | od 339 zł | 70 oferty | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-4TU31-CBK 4 TB | od 553 zł | 24 oferty | ||
A-Data HD710 Pro AHD710P-5TU31-CBK 5 TB | od 659 zł | 20 oferty |