Dysk twardy Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power Armor A60 1TB Czarny HD-EX-SLP-0004 | 249 zł |
Dysk SILICON POWER Armor A62 2TB HDD Czarny | 330 zł |
Dysk twardy zewnętrzny SILICON POWER Armor A60 2TB Czarny SP020TBPHDA60S3K | 395 zł |
Dysk SILICON POWER Armor A62 2TB HDD Czarny SP020TBPHD62LS3K | 329 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K
Ceny na Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 GB | od 339 zł | 15 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 TB | od 259 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB | od 240 zł | 26 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 TB | od 520 zł | 24 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 TB | od 642 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →