Dysk twardy Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 TB
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 TB |
|
Pyło-/wodoodporny przenośny zewnętrzny dysk twardy 2,5" z rodziny Armor A60 HDD, na którą składają się cztery modele o pojemności 1/2/4/5 TB. Oprócz imponującej pojemności (4 TB), posiada praktyczną obudowę design, umiarkowane gabaryty i niski pobór mocy, co jest ważne podczas pracy z komputerami mobilnymi zasilanymi bateryjnie.Specjalna teksturowana powierzchnia obudowy wykazuje zwiększoną odporność na zadrapania/zadrapania oraz nie zbiera odcisków palców.Istotny element w projektowaniu obudowy Silicon Power Armor A60 2.5" ochrona przed uderzeniami, która skutecznie tłumi silne wstrząsy i wibracje.
Producent twierdzi, że napęd pomyślnie przeszedł testy swobodnego spadania z wysokości trzech metrów. Warto również zwrócić uwagę na podstawową klasę wodoodporności IPX4, która pozwala nie bać się rozpryskiwania wody i deszczu. Łączy się z laptopem / komputerem za pomocą popularnego szybkiego interfejsu USB 3.2 Gen1, którego imponująca przepustowość wystarcza do szybkiego przesyłania danych użytkownika. Dzięki przemyślanej konstrukcji dołączony kabel połączeniowy USB jest mocowany bezpośrednio do etui. Pojemność 4 TB wystarczy na pliki dużych projektów roboczych, imponujące ilości treści multimedialnych w rozdzielczościach SD / HD / UHD oraz kopie zapasowe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Kup Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 TB
Wszystkie ceny 22 →Dysk twardy Silicon Power Armor A60 4TB SP040TBPHDA60S3A 2.5 USB 3.2 Zewnę | 573 zł |
Dysk SILICON POWER Armor A60 4TB HDD | 532 zł |
Silicon Power Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A60 (4TB; 2.5"; USB | 587 zł |
Dysk SILICON POWER Armor A60 4TB HDD | 532 zł |
Silicon Power Armor A60 4TB USB 3.2 Czarny | 559 zł |
Modyfikacje Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K
Ceny na Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 GB | od 339 zł | 15 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 TB | od 259 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB | od 240 zł | 21 oferta | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 TB | od 520 zł | 24 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 TB | od 642 zł | 17 oferty |