Жорсткий диск Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 ТБ
Відео 15Фото 4 |
Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K
Ціни на Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 ГБ | від 339 zł | 15 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 ТБ | від 259 zł | 2 пропозиції | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 ТБ | від 240 zł | 27 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 ТБ | від 520 zł | 24 пропозиції | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 ТБ | від 642 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →