Dysk twardy Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 TB
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K
Ceny na Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 GB | od 339 zł | 15 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 TB | od 259 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB | od 240 zł | 23 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 TB | od 520 zł | 29 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 TB | od 642 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →