Dysk twardy WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 TB
Wideo 1Zdjęcia 8 |
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 TB |
|
Przenośny dysk zewnętrzny 2,5″ z rodziny dysków HDD WD Elements Portable 3.0, na którą składa się siedem modeli o pojemnościach od 500 GB do 4 TB. Oprócz imponującej pojemności ma elegancki wygląd zewnętrzny, kompaktowe wymiary i niskie zużycie energii, co jest ważne podczas pracy z laptopami. Łączy się z komputerem za pomocą popularnego szybkiego interfejsu USB 3.2 Gen1, którego przepustowość (5 Gb/s) jest wystarczająca do szybkiego przesyłania danych użytkownika.
Warto również zwrócić uwagę na pełną wsteczną kompatybilność z poprzednim standardem interfejsu USB 2.0. Dysk twardy WD Elements Portable 3.0 2,5″ WDBUZG0010BBK jest niedrogim produktem klasy średniej, przeznaczonym do tworzenia kopii zapasowych, przechowywania i przesyłania danych użytkownika. Objętość 2 TB wystarcza na pliki dowolnych projektów roboczych, imponujące wolumeny treści multimedialnych SD / HD / UHD oraz różnorodne kopie zapasowe (w tym zapisywanie baz danych i partycji systemowych). Dysk jest sformatowany w systemie plików NTFS w celu zapewnienia pełnej zgodności z Windows XP / 7/8/10. Wygodna, lekka konstrukcja w połączeniu z dużą pojemnością pamięci sprawia, że WD Elements Portable 3.0 jest idealnym towarzyszem dla osób, które chcą mieć pod ręką ważne pliki podczas podróży, wycieczek lub wyjazdów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 TB
Wszystkie ceny 27 →WD Elements Portable U3 - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czarny | 273 zł |
Dysk WD Elements 1TB HDD Czarny | 249 zł |
WD Elements Portable 1TB czarny HD-EX-WD-676 | 249 zł |
Western Digital WD Elements Portable zewnętrzny WDBUZG0010BBK-WESN | 278 zł |
Dysk WD Elements 1TB HDD Czarny | 249 zł |
Modyfikacje WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK
Ceny na WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBUZG0010BBK 1 TB | od 232 zł | 28 oferty | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0015BBK 1.5 TB | od 373 zł | 4 oferty | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0020BBK 2 TB | od 319 zł | 23 oferty | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0030BBK 3 TB | od 549 zł | 2 oferty | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0040BBK 4 TB | od 477 zł | 20 oferty | ||
WD Elements Portable 3.0 2.5" WDBU6Y0050BBK 5 TB | od 539 zł | 21 oferta |