Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 ТБ SATA
Відео 4 |
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 ТБ SATA |
|
Серія жорстких дисків HC500 з гелієвим наповненням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 ТБ SATA
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD Ultrastar DC HC550 - 16TB - Dysk twardy - 0F38462 - SATA-600 - 3.5" | 1 485 zł |
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 (16 | 1 862 zł |
Western Digital Ultrastar DC HC550 3.5" 16000 GB Serial ATA 0F38462 | 1 607 zł |
Dysk twardy Western Digital Ultrastar DC HC550 3.5'' HDD 16TB 7200RPM SATA | 1 522 zł |
Dysk serwerowy WD Ultrastar DC HC550 16TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (0F38462 | 1 720 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4
Ціни на WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816AL5204 16 ТБ SAS | від 1 617 zł | 12 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 ТБ SATA | від 1 427 zł | 10 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721818AL5204 18 ТБ SAS | від 1 735 zł | 11 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721818ALE6L4 18 ТБ SATA | від 1 555 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →