Dysk twardy WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 TB SATA
Wideo 4 |
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 TB SATA |
|
Seria dysków twardych wypełnionych helem HC500.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 TB SATA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 (16 | 1 862 zł |
Western Digital Ultrastar DC HC550 3.5" 16000 GB Serial ATA 0F38462 | 1 607 zł |
Dysk twardy Western Digital Ultrastar DC HC550 3.5'' HDD 16TB 7200RPM SATA | 1 522 zł |
Dysk serwerowy WD Ultrastar DC HC550 16TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (0F38462 | 1 720 zł |
Western Digital 16TB Ultrastar® DC HC550 - 0F38462, Hard Drive 0F38462 | 1 806 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4
Ceny na WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816AL5204 16 TB SAS | od 1 617 zł | 11 oferty | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 TB SATA | od 1 427 zł | 9 oferty | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721818AL5204 18 TB SAS | od 1 735 zł | 9 oferty | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721818ALE6L4 18 TB SATA | od 1 595 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →