Dysk twardy Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 TB
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 TB
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SILICON POWER Armor A66 1TB HDD Niebieski | 230 zł |
Dysk SILICON POWER Armor A66 1TB HDD Czarny | 264 zł |
Silicon Power Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A66 (1TB; 2,5"; USB | 287 zł |
Silicon Power Armor A66 1TB USB 3.2 Złoty/Żółty | 279 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A66 (1TB; 2,5"; USB 3.2; Yellow; S | 317 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K
Ceny na Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 TB | od 230 zł | 36 oferty | ||
Silicon Power Armor A66 SP020TBPHD66SS3K 2 TB | od 330 zł | 38 oferty | ||
Silicon Power Armor A66 SP040TBPHD66LS3K 4 TB | od 523 zł | 44 oferty | ||
Silicon Power Armor A66 SP050TBPHD66LS3K 5 TB | od 655 zł | 40 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →