Dysk twardy Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K 1 TB slim
Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K 1 TB slim 1 TB slim 2 TB slim |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K 1 TB slim
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power Diamond D30 - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czerwony | 292 zł |
Silicon Power Diamond D30 1TB USB 3.1 Czarny | 259 zł |
Dysk SILICON POWER Diamond D30 1TB HDD Czarny SP010TBPHDD3SS3K | 259 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Diamond D30 1TB Czarny (SP010TBPHDD3SS3K | 259 zł |
Dysk zewnętrzny SILICON POWER SP010TBPHDD3SS3, 1 TB, USB 3.0 | 275 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K
Ceny na Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K 1 TB slim | od 259 zł | 11 oferty | ||
Silicon Power Diamond D30 SP020TBPHDD3SS3K 2 TB slim | od 545 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →