Жорсткий диск Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 ТБ
Відео 3Фото 8 |
Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 ТБ
Усі ціни 36 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk SILICON POWER Armor A66 1TB HDD Niebieski | 230 zł |
Dysk SILICON POWER Armor A66 1TB HDD Czarny | 264 zł |
Silicon Power Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A66 (1TB; 2,5"; USB | 287 zł |
Silicon Power Armor A66 1TB USB 3.2 Złoty/Żółty | 279 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A66 (1TB; 2,5"; USB 3.2; Yellow; S | 317 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K
Ціни на Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A66 SP010TBPHD66SS3K 1 ТБ | від 230 zł | 36 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A66 SP020TBPHD66SS3K 2 ТБ | від 330 zł | 38 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A66 SP040TBPHD66LS3K 4 ТБ | від 523 zł | 44 пропозиції | ||
Silicon Power Armor A66 SP050TBPHD66LS3K 5 ТБ | від 655 zł | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →