Жорсткий диск Silicon Power Armor A15 2.5" SP010TBPHDA15S3K 1 ТБ
Фото 6 |
Silicon Power Armor A15 2.5" SP010TBPHDA15S3K 1 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power Armor A15 2.5" SP010TBPHDA15S3K 1 ТБ
Silicon Power Armor A15 Green - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czarny | 517 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A15 1TB Czarno-zielony (SP010TBPHD | 525 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Dysk Silicon Power ARMOR A15 1TB 2.5'' USB3.0 AntiSh | 514 zł |
Збереження відзнятого матеріалу — дуже важливий момент у роботі фотографів і відеографів. Позбутися від переживань за цілісність файлів допоможе захищений зовнішній HDD від всесвітньо відомого виробника пристроїв пам'яті — тайванської компанії Silicon Power.
Ударостійкість
Вінчестер одягнений в захисний прогумований «костюм», який оберігає внутрішню «начинку» моделі від виходу з ладу при впливі на корпус ударів. Silicon Power Armor A15 пройшов сертифікацію по американському військовому стандарту MIL-STD-810F, що говорить про його стійкість до пошкоджень у разі падінь з висоти близько 1.22 м. Не заладилася з зовнішнього HDD тільки дружба з водою, але в модельному ряду виробника є і «водоплавні» екземпляри (наприклад, Silicon Power Armor A80).
Резервне копіювання
Максимальна збереження даних в пам'яті вінчестера досягається за рахунок застосування функції резервного копіювання — натисненні єдиної кнопки на корпусі важлива інформація копіюється в заздалегідь певну папку. Дана особливість буде вкрай корисною для тих, хто планує використовувати пристрій в якості запасного сховища фотознімків, документів або улюбленої музики.
Швидкісні характеристики
При підключенні зовнішнього диска до ПК в обрамленні вищезгаданої кнопки створення резервних копій загоряється індикатор активності. Вона сяє синім кольором при використанні інтерфейсу USB 2.0 і червоним — при конекті через порт USB 3.0. За заявами виробника, швидкість обміну даними в останньому випадку становить до 5 Гбіт/с, на ділі ж вона коливається в межах 100 МБ/с, що застосовується як для читання, так і для запису файлів. Втім, все інше переважує чашу терезів на користь Silicon Power Armor A15 і виставляє його в світі кращого варіанта для придбання всіма, хто зацікавлений у надійного збереження інформації.