Жорсткий диск Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K 1 ТБ slim
Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K 1 ТБ slim 1 ТБ slim 2 ТБ slim |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K 1 ТБ slim
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Silicon Power Diamond D30 - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czerwony | 292 zł |
Dysk SILICON POWER Diamond D30 1TB HDD Czarny | 259 zł |
Silicon Power Diamond D30 1TB USB 3.1 Czarny | 259 zł |
Dysk SILICON POWER Diamond D30 1TB HDD Czarny SP010TBPHDD3SS3K | 259 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K
Ціни на Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Diamond D30 SP010TBPHDD3SS3K 1 ТБ slim | від 259 zł | 13 пропозицій | ||
Silicon Power Diamond D30 SP020TBPHDD3SS3K 2 ТБ slim | від 545 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →