Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P 1 ТБ
Відео 24Фото 2 |
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P 1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P 1 ТБ
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk zewnętrzny HDD Transcend 25H3P 1TB Czarno-fioletowy (TS1TSJ25H3P) | 312 zł |
Dysk zewnętrzny Transcend StoreJet 25, 1TB, USB 3.0 | 322 zł |
Dysk HDD 2,5" Transcend StoreJet 25H3B 1TB USB 3.0 niebieski (TS1TSJ25H3B) | 279 zł |
Zewnętrzny dysk twardy Transcend StoreJet 25H3B 1TB (TS1TSJ25H3B) Czarny/N | 342 zł |
Dysk twardy USB3 1TB EXT. 2.5" TS1TSJ25H3P TRANSCEND | 361 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P
Ціни на Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P 1 ТБ | від 279 zł | 19 пропозицій | ||
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS2TSJ25H3P 2 ТБ | від 358 zł | 20 пропозицій | ||
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS4TSJ25H3P 4 ТБ | від 521 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →