Dysk twardy Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P 1 TB
Wideo 24Zdjęcia 2 |
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P 1 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P 1 TB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend StoreJet 25H3 Blue - Zewn?trzny dysk - 1TB - Niebieski | 392 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Transcend 25H3P 1TB Czarno-fioletowy (TS1TSJ25H3P) | 312 zł |
Dysk zewnętrzny TRANSCEND StoreJet 25 H3P, 1 TB, USB 3.0 | 328 zł |
Dysk HDD 2,5" Transcend StoreJet 25H3B 1TB USB 3.0 niebieski (TS1TSJ25H3B) | 279 zł |
Zewnętrzny dysk twardy Transcend StoreJet 25H3B 1TB (TS1TSJ25H3B) Czarny/N | 342 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P
Ceny na Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS1TSJ25H3P 1 TB | od 279 zł | 20 oferty | ||
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS2TSJ25H3P 2 TB | od 361 zł | 23 oferty | ||
Transcend StoreJet 25H3 2.5" TS4TSJ25H3P 4 TB | od 521 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →