Dysk twardy A-Data HD770G AHD770G-1TU32G1-CBK 1 TB
Wideo 8Zdjęcia 8 |
A-Data HD770G AHD770G-1TU32G1-CBK 1 TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data HD770G AHD770G-1TU32G1-CBK 1 TB
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk ADATA HD770G 1TB HDD Czarny | 279 zł |
Adata HD770G 1TB USB 3.2 Czarny | 279 zł |
Dysk twardy zewnętrzny A-DATA HD770 1 TB Czerwony AHD770G-1TU32G1-CRD | 392 zł |
Dysk ADATA HD770G 1TB HDD Czarny AHD770G-1TU32G1-CBK | 279 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data HD770G AHD770G-1TU32G1-CBK
Ceny na A-Data HD770G AHD770G-1TU32G1-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HD770G AHD770G-1TU32G1-CBK 1 TB | od 270 zł | 30 oferty | ||
A-Data HD770G AHD770G-2TU32G1-CBK 2 TB | od 366 zł | 19 oferty |
Polecamy