Dysk twardy Transcend StoreJet 25C3S TS1TSJ25C3S 1 TB
Zdjęcia 7 |
Transcend StoreJet 25C3S TS1TSJ25C3S 1 TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend StoreJet 25C3S TS1TSJ25C3S 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zewnętrzny dysk twardy Transcend StoreJet 25C3S 1TB, USB-C (3.1 Gen 1) (TS | 398 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! transcend StoreJet 25C3S 1 TB, hard disk (silver, USB | 498 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Transcend 240GB StoreJet U3 - PACZKOMAT, POCZTA, KUR | 389 zł |
Transcend StoreJet 25C3S - 1TB | 390 zł |
Modyfikacje Transcend StoreJet 25C3S TS1TSJ25C3S
Ceny na Transcend StoreJet 25C3S TS1TSJ25C3S |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25C3S TS1TSJ25C3S 1 TB | od 389 zł | 4 oferty | ||
Transcend StoreJet 25C3S TS2TSJ25C3S 2 TB | od 413 zł | 6 oferty |
Polecamy