Dysk twardy Seagate One Touch with Password STKY2000400 2 TB
Zdjęcia 4 |
Seagate STKY2000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate One Touch with Password STKY2000400 2 TB
Wszystkie ceny 51 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Dysk One Touch 2TB 2,5 STKY2000402 niebieski DHSGTZBT20STKY2 | 367 zł |
Seagate One Touch HDD 2TB srebrny HD-EX-SEA-0149 | 339 zł |
Dysk SEAGATE One Touch 2TB HDD Czarny | 350 zł |
Seagate Dysk One Touch 2TB 2,5 STKY2000402 niebieski 120823 | 363 zł |
Dysk SEAGATE One Touch 2TB HDD Czarny | 350 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Seagate One Touch with Password STKY2000400
Ceny na Seagate One Touch with Password STKY2000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch with Password STKY1000400 1 TB | od 270 zł | 47 oferty | ||
Seagate One Touch with Password STKY2000400 2 TB | od 332 zł | 53 oferty | ||
Seagate One Touch with Password STKZ4000400 4 TB | od 526 zł | 42 oferty | ||
Seagate One Touch with Password STKZ5000400 5 TB | od 569 zł | 32 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →