Dysk twardy Seagate One Touch with Password STKZ4000400 4 TB
Zdjęcia 4 |
Seagate STKZ4000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate One Touch with Password STKZ4000400 4 TB
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Dysk One Touch 4TB 2,5 STKZ4000402 niebieski DHSGTZBT40STKZ2 | 553 zł |
Seagate One Touch HDD 4TB niebieski HD-EX-SEA-0154 | 549 zł |
Seagate Disc One Touch 4TB 2,5 STKZ4000401 srebrny DHSGTZBT40STKZ1 | 548 zł |
Seagate Disc One Touch 4TB 2,5 STKZ4000401 srebrny 120826 | 553 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Seagate One Touch Portable 4TB Srebrny (STKZ4000401) | 526 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Seagate One Touch with Password STKZ4000400
Ceny na Seagate One Touch with Password STKZ4000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch with Password STKY1000400 1 TB | od 270 zł | 33 oferty | ||
Seagate One Touch with Password STKY2000400 2 TB | od 337 zł | 44 oferty | ||
Seagate One Touch with Password STKZ4000400 4 TB | od 526 zł | 36 oferty | ||
Seagate One Touch with Password STKZ5000400 5 TB | od 569 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →