Жорсткий диск A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK 4 ТБ
Відео 6 |
A-Data AHV300-4TU31-CBK |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK 4 ТБ
Усі ціни 7 →A-Data ADATA HV300 - Zewn?trzny dysk - 4TB - Czarny | 674 zł |
ADATA HV300 4TB (Czarny) HD-EX-ADA-123 | 486 zł |
Dysk zewnętrzny ADATA External Classic AHV300-4TU31-CBK, 4 TB, USB 3.0 | 597 zł |
Zewnętrzny dysk twardy ADATA HV300 4TB (AHV300-4TU31-CBK) Czarny | 695 zł |
HDD USB3.1 4TB EXT. 2.5"/BLACK AHV300-4TU31-CBK ADATA | 642 zł |
ADATA AHV300-4TU31-CBK 4TB 2.5 HDD USB3.0 | 481 zł |
ADATA HV300 AHV300-4TU31-CBK 4000 GB, 2,5 ", USB 3.1, Czarny | 665 zł |
Створений, щоб вражати
В A-Data HV300 головний наголос зроблено на простоту, надійність і привабливий дизайн. Як написано на офіційному сайті компанії «створений, щоб вражати». Не сказати, що дизайн підриває мозок своєю унікальністю, але на тлі однотипних пластикових коробок, акуратний корпус цього HDD з окантовкою з рифленого пластику дійсно виглядає виграшно.
Технологія захисту від ударів
Що стосується простоти і надійності, то тут все просто (вибачте за тавтологію), По-перше, виробник подбав про захист даних, оснастивши пристрій технологією захисту від ударів і вібрації. По-друге, диск підтримує стандарт шифрування AES 256, що допоможе захистити інформацію від сторонніх очей.
Фірмове ПЗ HDDtoGO
Ну, і третє, компанія A-Datа надає покупцям набір утиліт HDDtoGO, що дозволяє оптимізувати бекап інформації з комп'ютера, швидко все заархівувати, закрити паролем дані і записати на диск свої контактні дані на випадок втрати. Додаток не саме зручне, але свою справу знає. Також варто відзначити світловий індикатор на торці диска, який не просто сигналізує про підключення диска і копіювання даних, але ще й блимає червоним у разі помилок і неполадок.
Зберігач архівів
A-Data HV300 підключається до комп'ютера за допомогою USB порту третьої версії (і сумісний з USB 2.0). Довжина кабелю в комплекті складає близько 30 см — цього буде достатньо для використання з ноутбуком, але при підключенні до ПК може викликати незручності. Сам жорсткий диск об'ємом 4 ТБ має швидкість обертання шпинделя 5400 обертів за хвилину і демонструє відмінні швидкісні показники — 149 і 153 Мб/с при послідовному читанні і запису.
Модификації A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK
Ціни на A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV300 AHV300-1TU31-CBK 1 ТБ | від 240 zł | 60 пропозицій | ||
A-Data HV300 AHV300-2TU31-CBK 2 ТБ | від 334 zł | 62 пропозиції | ||
A-Data HV300 AHV300-4TU31-CBK 4 ТБ | від 481 zł | 8 пропозицій |