Жорсткий диск Seagate Basic STJL1000400 1 ТБ
Відео 5Фото 4 |
Seagate STJL1000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Basic STJL1000400 1 ТБ
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate Basic STJL5000400 - Zewn?trzny dysk - 1TB - Szary | 262 zł |
Seagate Dysk Basic 1TB 2,5 STJL1000400 Grey DHSGTZBT10400ST | 236 zł |
Seagate Basic 1TB czarny HD-EX-SEA-0039 | 238 zł |
Seagate Zewnętrzny dysk twardy Basic 1TB STJL1000400 | 299 zł |
Dysk SEAGATE Basic 1TB HDD | 223 zł |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Basic STJL1000400
Ціни на Seagate Basic STJL1000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Basic STJL1000400 1 ТБ | від 217 zł | 24 пропозиції | ||
Seagate Basic STJL2000400 2 ТБ | від 284 zł | 26 пропозицій | ||
Seagate Basic STJL4000400 4 ТБ | від 452 zł | 26 пропозицій | ||
Seagate Basic STJL5000400 5 ТБ | від 516 zł | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →