Жорсткий диск Seagate Basic STJL2000400 2 ТБ
Відео 5Фото 4 |
Seagate STJL2000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Basic STJL2000400 2 ТБ
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate Basic STJL5000400 - Zewn?trzny dysk - 2TB - Szary | 344 zł |
Seagate Dysk Basic 2TB 2,5 STJL2000400 szary DHSGTZBT20400ST | 313 zł |
Seagate Zewnętrzny dysk twardy Basic 2TB STJL2000400 | 399 zł |
Dysk SEAGATE Basic 2TB HDD | 379 zł |
SEAGATE Basic 2TB 2,5'' STJL2000400 STJL2000400 | 321 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Basic STJL2000400
Ціни на Seagate Basic STJL2000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Basic STJL1000400 1 ТБ | від 217 zł | 25 пропозицій | ||
Seagate Basic STJL2000400 2 ТБ | від 284 zł | 27 пропозицій | ||
Seagate Basic STJL4000400 4 ТБ | від 452 zł | 27 пропозицій | ||
Seagate Basic STJL5000400 5 ТБ | від 516 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →