Dysk twardy Seagate Basic STJL2000400 2 TB
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Seagate STJL2000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Basic STJL2000400 2 TB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Basic STJL5000400 - Zewn?trzny dysk - 2TB - Szary | 344 zł |
Seagate Dysk Basic 2TB 2,5 STJL2000400 szary DHSGTZBT20400ST | 313 zł |
Seagate Zewnętrzny dysk twardy Basic 2TB STJL2000400 | 399 zł |
Dysk SEAGATE Basic 2TB HDD | 379 zł |
Seagate Dysk Basic 2TB 2,5 STJL2000400 szary 51708 | 311 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate Basic STJL2000400
Ceny na Seagate Basic STJL2000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Basic STJL1000400 1 TB | od 217 zł | 24 oferty | ||
Seagate Basic STJL2000400 2 TB | od 284 zł | 26 oferty | ||
Seagate Basic STJL4000400 4 TB | od 452 zł | 26 oferty | ||
Seagate Basic STJL5000400 5 TB | od 516 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →