Dysk twardy Seagate Ultra Touch STMA4000400 4 TB
Zdjęcia 10 |
Seagate STMA4000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Seagate Ultra Touch STMA4000400
Ceny na Seagate Ultra Touch STMA4000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Ultra Touch STMA2000400 2 TB | od 482 zł | 2 oferty | ||
Seagate Ultra Touch STMA4000400 4 TB | od 593 zł | 2 oferty | ||
Seagate Ultra Touch STMA5000400 5 TB | od 800 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →