Dysk twardy Seagate One Touch with Password STKZ5000400 5 TB
Zdjęcia 4 |
Seagate STKZ5000400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate One Touch with Password STKZ5000400 5 TB
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate One Touch STKZ5000402 - hard drive - 5 TB - USB 3.0 - Zewn?trzny d | 660 zł |
Seagate Dysk One Touch 5TB 2,5 STKZ5000401 srebrny DHSGTZBT50STKZ1 | 651 zł |
Seagate One Touch HDD 5TB czarny HD-EX-SEA-0145 | 635 zł |
Seagate Dysk One Touch 5TB 2,5 STKZ5000401 srebrny DHSGTZBT50STKZ1 | 645 zł |
Seagate Dysk One Touch 5TB 2,5 STKZ5000401 srebrny 120829 | 651 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Seagate One Touch with Password STKZ5000400
Ceny na Seagate One Touch with Password STKZ5000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch with Password STKY1000400 1 TB | od 270 zł | 43 oferty | ||
Seagate One Touch with Password STKY2000400 2 TB | od 337 zł | 44 oferty | ||
Seagate One Touch with Password STKZ4000400 4 TB | od 526 zł | 33 oferty | ||
Seagate One Touch with Password STKZ5000400 5 TB | od 569 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →