Dysk twardy Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 GB
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk twardy Seagate BarraCuda 500 GB 5400 obr./min 128 MB ST500LM030 2.5 S | 232 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 500GB 2,5 128MB ST500LM030 DHSGTWB500LM030 | 236 zł |
Seagate Barracuda 500GB 2,5'' 5400RPM HD-25-SEA-180 | 240 zł |
SEAGATE BarraCuda 500GB 2,5'' ST500LM030 ST500LM030 | 248 zł |
Seagate Dysk BarraCuda 500GB 2,5 128MB ST500LM030 39468 | 240 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030
Ceny na Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 GB | od 226 zł | 18 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 TB | od 232 zł | 23 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 TB | od 316 zł | 31 oferta | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 TB | od 510 zł | 9 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 TB | od 560 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →