Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 ТБ
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 ТБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate BarraCuda Pro - 5TB - Dysk twardy - ST5000LM000 - SATA-600 - 2.5" | 623 zł |
Seagate Barracuda ST5000LM000 dysk twardy 2.5" 5000 GB ST5000LM000 | 662 zł |
Dysk Seagate BarraCuda 5TB 2.5" SATA III (ST5000LM000) | 560 zł |
Dysk twardy HDD SEAGATE BarraCuda ST5000LM000, 2.5', 5 TB, SATA III, 5400 | 675 zł |
Dysk HDD Seagate Barracuda ST5000LM000 (5 TB ; 2.5"; 128 MB; 5400 obr/min) | 666 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000
Ціни на Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 ГБ | від 232 zł | 15 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 ТБ | від 232 zł | 15 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 ТБ | від 316 zł | 30 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 ТБ | від 527 zł | 11 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 ТБ | від 560 zł | 13 пропозицій |
Рекомендуємо