Жорсткий диск Seagate IronWolf ST8000VN004 8 ТБ N004
Відео 15Фото 4 |
Seagate IronWolf ST8000VN004 8 ТБ N004 |
|
Підходить для цілодобової роботи. Технології AgileArray і IronWolf Health Management. RV-сенсори.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate IronWolf ST8000VN004 8 ТБ N004
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate IronWolf - 8TB - Dysk twardy - ST8000VN004 - SATA-600 - 3.5" | 1 017 zł |
Seagate Dysk IronWolf 8TB 3,5 256MB ST8000VN004 DHSGTWCT80VN004 | 907 zł |
Seagate IronWolf 8TB HD-35-SEA-0011 | 929 zł |
Seagate Dysk IronWolf 8TB 3,5 256MB ST8000VN004 50266 | 924 zł |
Seagate IronWolf 8 TB ST8000VN004 3.5" HDD SATA III dysk ST8000VN004 | 949 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate IronWolf ST8000VN004
Ціни на Seagate IronWolf ST8000VN004 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf ST1000VN008 1 ТБ кеш 256 МБ | від 294 zł | 9 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST2000VN003 2 ТБ 256/5400 | від 386 zł | 29 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST3000VN006 3 ТБ 256/5900 | від 443 zł | 21 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN008 4 ТБ 64/5900 | від 596 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST4000VN006 4 ТБ 256/5400 | від 381 zł | 22 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST6000VN0041 6 ТБ 128/7200 | від 1 391 zł | 1 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST6000VN001 6 ТБ N001 | від 685 zł | 16 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST6000VN006 6 ТБ N006 | від 778 zł | 14 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST8000VN0022 8 ТБ N0022 | від 869 zł | 3 пропозиції | ||
Seagate IronWolf ST8000VN004 8 ТБ N004 | від 840 zł | 31 пропозиція | ||
Seagate IronWolf ST10000VN0008 10 ТБ | від 1 119 zł | 15 пропозицій | ||
Seagate IronWolf ST12000VN0008 12 ТБ | від 1 166 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →